Menu

Herbatint – saugūs dažai ir puikus rezultatas!

Menu

Augalų ekstraktai


alavijas_128407064-1Aloe Barbadensis (tikrasis alavijas)

Iš 250 alavijų rūšių, Herbatint gamintojai pasirinko Barbadensis, dar vadinamą Aloe Vera, nes šis augalas turi daugiausiai ir įdomiausių veikiųjų medžiagų. Žaliavai naudojami tik ekologiškomis sąlygomis išaugę augalai. Sudėtyje esantys enzimai, proteinai, mukopolisacharidai, karbohidratai, vitaminai A, C ir E bei pantenolis ne tik išsaugo plauko gyvybingumą ir apsaugo jį viso dažymo metu, bet kartu padeda dažų pigmentams prasiskverbti giliau į plauko kamieną, kad spalva išsilaikytų ilgiau. Be to, Aloe Vera pasižymi priešuždegiminėmis ir antibakterinėmis savybėmis, mažina odos dirginimą, maitina ir apsaugo odą, todėl dažus daug geriau toleruoja jautrūs ar turintys polinkį į alergijas vartotojai.

Berzai_85042288Betula Alba (baltasis beržas)

Baltasis arba sidabrinis beržas – plačiausiai Europoje paplitusi beržų rūšis. Sidabrinę spalvą beržo kamienui suteikia betulinas, pasižymintis ypatingomis balzaminėmis savybėmis. Jis ne tik išsaugo plauko gyvybingumą ir atkuria mineralų pusiausvyrą, bet taip pat pasižymi antiseptinėmis savybėmis ir apsaugo galvos odą dažymo metu.

baltoji_putone_129567935Limnanthes alba (baltoji putonė)

Baltosios putonės – nedideli žydintys augalai, kilę iš šiaurinės Kalifornijos ir pietinio Oregono valstijų. Šiuo metu jie paplitę visoje Šiaurės Amerikoje. Pavadinimas atspindi žydinčių augalų vaizdą, nes maži balti žiedeliai atrodo ant žemės kaip putos. Veikliosios medžiagos – vitaminai E ir F, proteinai, skaidulos, aminorūgštys ir gliukozė – susikoncentravusios augalo sėklose, iš kurių šaltuoju būdu spaudžiamas vertingas ekstraktas. Ekstraktas maitina plauką ir prisideda prie spalvos ryškumo bei tvarumo palaikymo.

Hamamelis_51028798Hamamelis Virginiana (sodinis hamamelis)

Tipinis Šiaurės Amerikos augalas, dabar dažnai auginamasš ekologikomis sąlygomis, siekiant išlaikyti aktyviąsias medžiagas, esančias gausiai derančiuose augalo kauliukuose. Kauliukai šaltai malami, siekiant išgauti juose esančius eterinius aliejus, riebiąsias rūgštis ir flavonoidus, suteikiančius spalvai ryškumo ir tonizuojančius bei valančius galvos odą.

eziuole_104632301Echinacea Angustifolia (siauralapė ežiuolė)

Daugiausia ežiuolinių šeimos augalų randama Arkanzaso valstijoje. Iš jų nuo seno buvo gaminamos vaistinės ištraukos. Iš viso yra devynios ežiuolių rūšys, bet siauralapė yra labiausiai vertinama kosmetikos gamyboje. Būtent šio augalo ekstraktas naudojamas gaminant ir Herbatint dažus. Aktyviosios medžiagos, išgaunamos iš augalo lapelių – riebiosios rūgštys, betainas, polisacharidai – pasižymi drėkinamuoju ir antiseptiniu poveikiu galvos odai bei palankiai veikia plauko struktūrą.