Menu

Herbatint – saugūs dažai ir puikus rezultatas!

Menu

Herbatint® nepažeidžia plaukų

Kodėl Herbatint® pripažintas saugiu produktu?

60Million

Prancūzų vartotojų tyrimų organizacija PARIS – 60 Million Consumers ištyrė 15 rinkoje gerai žinomų ir plačiai paplitusių bei 3 natūralių plaukų dažų, kuriais šiuo metu yra prekiaujama Europoje ir JAV, pavyzdžius, siekdama nustatyti jų efektyvumą ir saugumą. Iš visų 18 pavyzdžių, vieninteliai Herbatint dažai buvo pripažinti kaip pakankamai saugūs naudoti ir kartu suteikiantys visiškai vartotojus tenkinančią natūralią ilgalaikę spalvą.

Kiekvienas iš produktų buvo įvertintas keliais aspektais: tikimybė sudirginti ar padidinti organizmo jautrumą, mutageninė ir kancerogeninė rizika, reprodukciniai toksinai, vadovaujantis Europos Sąjungos Vartotojų saugumo mokslinio komiteto (CSSC) priimtais standartais. Remiantis toksikologinių tyrimų ataskaitomis priimtinais pripažinti tik Herbatint ir dar dveji kiti natūralūs plaukų dažai, nes jų sudėtyje rasta labai nedaug galinčių sukelti jautrumą ar toksiškų medžiagų.

“Mums buvo malonu išgirsti šio tyrimo rezultatus”, – pasakė kompanijos “Bioforce USA” platinančios Herbatint dažus Jungtinėse Amerikos Valstijose prezidentas Pierce Sioussat. “Mes jau daugelį metų kartojame, kad Herbatint dažų sudėtyje yra mažiausias kiekis cheminių medžiagų, būtinų gražiai ilgalaikei plaukų spalvai išgauti. Kai mūsų teiginius patvirtina toks patikimas ir nešališkas tyrėjas, jų svoris neabejotinai išauga.”

 

Kodėl HEBATINT® nepažeidžia plaukų skaidulų ir nesuardo plauko struktūros?

Kelios pastabos apie plaukų dažymą:

Šiuo metu dauguma tradicinių ilgalaikių plaukų dažų, kuriuos galima įsigyti parduotuvėse, veikia oksidacijos principu. Medžiagų, kurių pagrindu gaminami tokie dažai, sudėtyje beveik nėra arba yra labai nedaug dažiklių. Šios medžiagos tampa dažikliais tik „besioksiduodamos“ , sujungiant jas su „dažuomoju komponentu“, kurio sudėtyje yra deguonies (pvz. vandenilio peroksidu).

Oksidavimosi procesas turi įvykti labai giliai plauko kutikulėse. Kuo giliau vyksta oksidavimosi procesas, tuo ilgiau laikosi spalva. Tokia giluminė oksidacija užtikrina, kad spalva neišbluks daug kartų plaunant plaukus. Tačiau būtina užtikrinti, kad šis oksidavimasis vyktų subalansuotai, nepažeidžiant plauko keratino. Keratinas – pagrindinis skaidulinis baltymas, iš kurio sudarytas plaukas.

Gilų dažo prasiskverbimą į plauko kutikules užtikrina šiluma, išsiskirianti oksidavimosi metu. Išsiskiriančios šilumos kiekį reguliuoja dažant naudojamas dažiklių ir vandenilio peroksido santykis.

Dažiklių, turinčių stambiamolekulinę sandarą, prasiskverbimas įmanomas tik atitinkamai padidinus šilumos kiekį, kuris sąlygoja platesnį kutikulių atsivėrimą. Norint padidinti šilumos kiekį, reikia didinti oksidavimosi procesui naudojamų dažiklių ir vandenilio peroksido koncentraciją. Taigi, naudojant stambiamolekulinės sandaros dažiklius, padidėja dažymui naudojamų cheminių medžiagų lyginamasis svoris. Toks produktas yra gerokai agresyvesnis ir žalingesnis plaukams.

Be to, ilgainiui nuolat verčiant kutikules atsiverti ir užsiverti, plaukai gali būti nebepataisomai sužaloti, o plaukų keratinas suardytas.

 

Tai kaipgi HERBATINT® padeda išvengti plaukų žalojimo ir jų sandaros suardymo?

Nes Herbatint veikia kitaip:

  • Herbatint neverčia plaukų kutikulių atsiverti, kad dažiklių molekulės galėtų patekti į vidų ir būtų pasiektas ilgalaikiškumo efektas. Priešingai, Herbatint pakanka natūralaus plaukų kutikulių porėtumo.
  • Gaminant Herbatint naudojami tik smulkiamolekulinės sandaros dažikliai. Nors kai kas gali ginčytis, teigdamas, kad didesnės dažiklių molekulės gali stipriau prisitvirtinti prie vidinės kutikulių struktūros, mažos molekulės lygiai tiek pat veiksmingos siekiant spalvos ilgalaikiškumo. Be to, Herbatint dažų ilgalaikiškumą užtikrina speciali jų formulė, kurioje sumaniai derinami smulkiamolekulinės sandaros dažikliai ir vertingi augalų ekstraktai, užtvirtinantys spalvą plauko viduje.
  • Naudojant smulkiamolekulinės sandaros dažiklius, galima naudoti mažesnės koncentracijos vandenilio peroksidą, taip sumažinant lyginamąjį cheminių medžiagų svorį dažuose – tai palankiai veikia plaukus.
  • Herbatint dažuose yra augalinių ekstraktų, stimuliuojančių ir gerinančių kutikulių pralaidumą bei saugančių jų struktūrą.
Pagaminti gerai subalansuotus kokybiškus plaukų dažus – nelengva užduotis. Tam reikia patirties, tikslumo ir daugybės bandymų. Ypač su dideliais sunkumais susiduriama siekiant veiksmingai nudažyti žilus plaukus, todėl visame pasaulyje dominuoja tik keletas išties kokybiškų prekės ženklų.