Menu

Herbatint – saugūs dažai ir puikus rezultatas!

Menu

“Natūraliausi” plaukų dažai

Kodėl HERBATINT® yra „natūraliausia plaukų dažų atmaina“?

Herbatint sertifikatai

 

 

  1. Herbatint sudėtyje nėra amoniako, kuris, kaip žinia, pažeidžia plaukų skaidulas.
  2. Herbatint sudėtyje nėra parabenų – jie konservuojami natūraliomis priemonėmis.
  3. Dažant naudojamas labai nedidelės koncentracijos vandenilio peroksidas – taip išsaugoma nepažeista plauko struktūra. Vandenilio peroksido koncentracija paruoštame dažų mišinyje yra apie 3 – 4 proc. (priklauso nuo pasirinktos spalvos) – panašios koncentracijos vandenilio peroksidas naudojamas pvz. žaizdoms dezinfekuoti namų sąlygomis.
  4. Herbatint sudėtyje yra penkių augalų ekstraktai, padedantys geriau prasiskverbti dažams, minkštinantys ir saugantys plaukus bei slopinantys galvos odos dirginimą viso dažymo metu.
  5. Herbatint dažuose labai mažai cheminių medžiagų. Cheminių medžiagų koncentracija yra daug žemesnė nei reikalauja įstatymas, todėl dažai itin saugūs naudoti.
  6. Gaminant Herbatint dažus naudojami tik gryni dažikliai, naudojami farmacijos pramonėje. Šių dažiklių molekulės yra labai smulkios. Tokia dažiklių sandara sudaro galimybę dažikliui lengvai ir giliai prasiskverbti į plaukų skaidulas. Tai užtikrina spalvos intensyvumą ir ilgaamžiškumą nesusilpninant paties plauko.
  7. Herbatint dažai gaminami pagal atidžiai subalansuotą formulę, parenkant kiekvienai spalvai optimalų visų sudedamųjų dalių santykį, užtikrinant nepriekaištingą rezultatą ir panaudojant kuo mažiau chemikalų. Keturiasdešimtmetės patirties dėka pavyko puikiai ištirti ir panaudoti augalinių ekstraktų ir organinių dažiklių sąveiką.
  8. Herbatint dažai gaminami iš pačios aukščiausios kokybės žaliavų, kurias tiekia puikią reputaciją turinčios Europos farmacinės kompanijos. Žaliavos kruopščiai tikrinamos, siekiant užtikrinti ilgalaikę spalvą, visiškai atitinkančią nurodytą paletėje. Antica Erboristeria įranga atitinka aukščiausius gamybai keliamus reikalavimus.
  9. Perdirbimui tinkamos ir taršą mažinančios pakuotės: kartonas ir popierus, iš kurių gaminamos dėžutės bei instrukcijos – neblizgūs, todėl tinka perdirbti, o pigmento ir ryškiklio buteliukuose galima laikyti nepanaudotas medžiagas, kurias bus galima sunaudoti vėliau, todėl jos be reikalo neišmetamos į aplinką. Produktai nėra bandomi su gyvūnais.