DUK

Kas yra Herbatint®?

Herbatint® yra ilgalaikiai plaukų dažai, pagaminti augalinių ekstraktų pagrindu. Dažų sudėtyje nėra amoniako ir parabenų, bet yra labai nedidelės koncentracijos vandenilio peroksido. Herbatint® suteikia plaukams labai natūralią spalvą, visiškai nudažo žilus plaukus jau pirmo dažymo metu ir gali pašviesinti plaukus dviem tonais. Pastaruosius 40 metų Herbatint® yra nepralenkiamas lyderis natūralių plaukų dažų gamybos srityje. Herbatint® dažais prekiaujama 38 pasaulio šalyse.

Kaip dažnai turiu dažyti plaukus?

Jei naudojate ilgalaikius Herbatint® plaukų dažus, rekomenduojame dažyti plaukus kai pastebite ataugusius – paprastai po penkių savaičių.

Kaip išlaikyti plaukų spalvą kuo ilgiau?

Naudojant Herbatint® Normalizuojantį šampūną ir Aloe Vera balzamą kartu su Herbatint® plaukų dažais, visiškai uždaromos plauko kutikulės ir pigmentas įsitvirtina plauko viduje, todėl spalva išlieka ilgiau ir būna ryškesnė.

Kaip naudoti Herbatint® Normalizuojantį šampūną ir Aloe Vera balzamą?

Normalizuojantis šampūnas švelniai išplauna plaukus, nepažeisdamas plaukų spalvos stabilumo. Dėl specialios sudėties, šampūno Ph yra rūgštinis, todėl šampūnas neutralizuoja bet kokius oksidavimosi proceso likučius, galinčius vykti po dažymo. Aloe Vera balzamas – stipri atkuriamoji, plaukų būklę gerinanti priemonė. Veiksmingi kviečių luobelių baltymai ir vitaminas F atkuria plauko struktūrą, Aloe Vera ekstraktas maitina ir malšina sudirgimus. Balzamas atkuria natūralią plaukų pusiausvyrą, suteikdamas plaukams sveiką išvaizdą, švelnumą ir žvilgesį. Normalizuojantį šampūną ir Aloe Vera balzamą galite naudoti kiekvieno plaukų plovimo metu – taip ilgiau išsaugosite plaukų spalvą, o plaukai nuolat bus puikios būklės.

Ar Herbatint® produktai bandomi su gyvūnais ir ar jie nėra kenksmingi aplinkai?

Herbatint® produktai nėra bandomi su gyvūnais ir yra gaminami vadovaujantis pačiais aukščiausiais tarptautiniais standartais (GMP). Visos produktų pakuotės tinka perdirbti.

Kuo Herbatint® dažai skiriasi nuo chna?

Skirtingai nuo chna, Herbatint® paprasta sumaišyti ir naudoti, jie neturi kvapo. Dažant su chna ant plauko paviršiaus susidaro plėvelė, todėl vėliau nebeįmanoma dažyti jokiais kitais dažais. Herbatint® švelniai patenka į plauko vidų, nesuardydamas plauko struktūros. Jūs galite pasirinkti iš 30 skirtingų atspalvių.

Ar Herbatint® nudažys mano žilus plaukus?

Visi Herbatint® atspalviai gali nudažyti žilus plaukus jau pirmo dažymo metu. Tačiau jei žilų plaukų kiekis viršija 45 – 50 proc., o jūs norite rinktis iš auksinių, varinių ar raudonmedžio atspalvių, rekomenduojame maišyti pasirinktą atspalvį su to paties skaičiaus natūraliu tonu. Pvz., jei pasirinksite 6 D, jums reikės įmaišyti tokį pat kiekį 6N. Visada atminkite, kad turite sumaišyti bendrą pigmento kiekį atitinkantį ryškiklio kiekį. Jei norite ryškesnio 6D atspalvio – sumaišykite 1/3 6N ir 2/3 6D.

Kas yra fenilendiaminai (Phenylenediamines arba PPD’s)? Kodėl apie jį taip dažnai diskutuojama?

Fenilendiaminai yra diaminobenzenų šeimos cheminiai ingredientai, pravedantys pigmentą į plauko vidų, t.y. jiems reikalinga sąveika su deguonimi, kad nudažytų plauką. Pagal šiuo metu veikiančius ES įstatymus ribotais kiekiais leidžiama naudoti tik vieną diaminobenzenų šeimos medžiagą – P-fenilendiaminą. Visi pasaulio dažų gamintojai naudoja skirtingą šios medžiagos koncentraciją, gamindami ilgalaikius plaukų dažus. Herbatint® gaminamuose plaukų dažuose yra pati mažiausia PPD koncentracija, svyruojanti apie 0,7 proc., priklausomai nuo atspalvio. Daug straipsnių yra parašyta apie P-fenilendiaminą ir jo galimą kancerogeninį poveikį žmonėms, tačiau nei vienas iš keletos universitetų periodiškai atliekamų mokslinių tyrimų nepateikė moksliškai pagrįstų šių hipotezių įrodymų. Tačiau ilgainiui gali padidėti kai kurių žmonių jautrumas šiai medžiagai, todėl mes patariame prieš dažant visada atlikti jautrumo testą, kaip aprašyta instrukcijoje. Taip pat labai svarbu paminėti, kad dėl didelio bendro aplinkos užterštumo daugelį žmonių kankina įvairios alergijos. Tatuiruotės su juodąja chna gali padidinti alergijos riziką, todėl šiuo atveju ilgalaikiai plaukų dažai nerekomenduojami.

Ar Herbatint® dažuose yra P-fenilendiamino (PPD)?

Taip, kaip ir visuose kituose šiandien parduotuvėse parduodamuose ilgalaikiuose plaukų dažuose, bet, kaip jau minėjome, naudojama labai maža šios medžiagos koncentracija, o dėl dažų sudėtyje esančių uždegimą malšinančių ir apsaugančių augalinių ekstraktų, Herbatint® galima drąsiai vadinti “pačia natūraliausia alternatyva” šių dienų dažų rinkoje.

Aš praėjau chemoterapijos kursą ir norėčiau nusidažyti plaukus.

Mes patariame pasitarti su savo gydytoju. Daug moterų, praėjusių chemoterapijos gydymo kursą, sėkmingai naudoja Herbatint dažus, nes jie yra natūraliausia ilgalaikių dažų atmaina. Taip pat patartume prieš dažant atlikti jautrumo testą.

Esu nėščia ir nerimauju, kad ilgalaikiai plaukų dažai gali pakenkti mano kūdikiui.

Nors turime patikimų duomenų, kad didelis skaičius vartotojų naudojo Herbatint® plaukų dažus nėštumo metu ir neturėjo jokių problemų, tačiau vis dėlto patartume aptarti dažų sudėtį su savo ginekologe ir paklausti jos patarimo.

Aš turėjau alerginių reakcijų dažydama plaukus dažais su amoniaku, ar galiu turėti tokių pat problemų dažydama su Herbatint®?

Jei alerginės reakcijos buvo susijusios su amoniaku – galite saugiai dažyti Herbatint® dažais, nes juose nėra amoniako. Paprastai Herbatint® dažai naudojami nesukelia alerginių reakcijų, bet būtų pravartu prieš dažant pasidaryti naudojimo instrukcijoje aprašytą jautrumo testą.

Kas yra augaliniai nuplaunami dažai?

Augaliniai nuplaunami dažai – tai pusiau ilgalaikiai dažai, sukurti natūraliai pagyvinti Jūsų plaukų spalvą. Šie dažai suteikia plaukams žvilgesį, o spalva išlieka iki 5 – 6 plovimų. Dažuose nėra peroksido, amoniako, rezorcinolio, parafenilendiaminų (PPD) ar parabenų.

Ar augaliniai nuplaunami dažai nudažys žilus plaukus?

Augaliniai dažai nudažys žilus plaukus ir suteiks plaukams žvilgesio, jei žilų plaukų turite nedaug – iki 10 proc. Jei žilų plaukų kiekis didesnis, geriau rinktis Herbatint® ilgalaikius plaukų dažus.

Ar galiu pakeisti savo plaukų spalvą dažydama augaliniais nuplaunamais dažais?

Augaliniai dažai – pusiau ilgalaikiai dažai, suteikiantys Jūsų natūraliems plaukams daugiau žvilgesio, ryškumo ir gyvybingumo, bet jie nepakeis Jūsų plaukų spalvos.