Prekybos taisyklės

Kaip pirkti?

 

Sveiki atvykę į Herbatint prekių parduotuvę!

Norėdami įsigyti prekę paspauskite dešiniajame viršutiniame ekrano kampe esantį mygtuką „Užsakyti dabar“ (pateksite į elektroninę į parduotuvę), maniu paspauskite „Parduotuvė“ arba pagrindiniame lange nueikite žymekliu žemyn iki produktų katalogo ir pradėkite rinktis prekes. Užvedus žymeklį ant norimo produkto nuotraukos paspauskite atsiradusį mygtuką „Į krepšelį“ – prekė iš karto atsidurs Jūsų krepšelyje.

Jei norite užsisakyti kelis vienetus vienos prekės, tai galėsite padaryti vėliau, perėję į savo prekių krepšelį. Atidarytame užsakymo lange mygtukais „+“ ir „-“ nustatykite norimą kiekį prekių. Paspauskite mygtuką „Atnaujinti krepšelį“.

Savo krepšelį galite peržiūrėti bet kuriuo apsipirkimo momentu užvedę žymeklį ant „Krepšelio“ mygtuko, esančio ekrano viršutiniame dešiniajame kampe. Čia matysite pasirinktus produktus ir savo pirkinių sumą.

Jei išsirinkote visas norimas prekes, nueikite į savo krepšelį paspaudę „Krepšelio“ mygtuką ir patikrinkite, ar jame yra viskas, ką norėjote įsigyti. Čia taip pat galite keisti prekių kiekius, ištrinti nepageidaujamas prekes. Norėdami užsisakyti daugiau prekių spauskite mygtuką „Užsisakyti dabar“ ir ekrane vėl atsiras prekių katalogas. Anksčiau užsakytos prekės liks krepšelyje.

Norėdami užbaigti apsipirkimą paspauskite krepšelio ženkliuką. Atsidariusiame lange matysite visas užsakytas prekes. Įveskite savo duomenis: vardą, pavardę, adresą, telefoną, el. pašto adresą. Dėmesio: įveskite teisingą el. pašto adresą, nes prireikus juo gausite informaciją. Jei pasirinkote Atsiėmimas Parduotuvėje, savo duomenų galite nevesti, o pereiti tiesiai prie apmokėjimo.

Pasirinkite pristatymo būdą. Jei pristatymo adresas sutampa su siuntimo adresu, daugiau nieko įvesti nereikia. Jei siuntimo adresas kitas, nei nurodėte prieš tai, pažymėkite kvadratėlį “Siųsti kitu adresu” ir užpildykite atsiradusią lentelę.

Renkantis pristatymą į LP Express arba Omniva paštomatą, būtinai pasirinkite norimą paštomatą

Pasirinkite apmokėjimo būdą. Už prekes galite apmokėti bankiniu pavedimu arba per Paysera mokėjimo sistemą. Pasirinkus apmokėjimą bankiniu pavedimu ir paspaudus “Apmokėti” ekrane matysite visus pavedimui reikalingus duomenis. Atlikdami pavedimą, nepamirškite pastabose nurodyti savo užsakymo numerį, kurį matėte ekrane. Pasirinkus apmokėjimą per Paysera Jūs būsite iš karto nukreipti į savo banką.

Susipažinkite su pirkimo taisyklėmis ir patvirtinkite tai, pažymėdami laukelį varnele. Spauskite mygtuką puslapio apačioje „Apmokėti“ ir jis bus pradėtas vykdyti.

Dėkojame, kad perkate pas mus! 🙂

 

Atsiskaitymas

 

Herbatint“ parduotuvėje galite atsiskaityti už prekes šiais būdais:

  • apmokėti užsakymą iš karto per internetinę bankininkystę (Paysera). Pasirinkite šį mokėjimo būdą užsakymo metu, pasirinkite savo banką ir Jums bus suformuotas pavedimas su visais reikalingais duomenimis. Mokant šiuo būdu mes iš karto žinosime, kad pavedimas atliktas ir pradėsime vykdyti užsakymą.
  • apmokėti banko pavedimu. Pasirinkus apmokėjimą bankiniu pavedimu ir paspaudus “Apmokėti” ekrane matysite visus pavedimui reikalingus duomenis. Atlikdami pavedimą, nepamirškite pastabose nurodyti savo užsakymo numerį, kurį matėte ekrane. Pavedimą padarykite prisijungę prie savo banko klientų sistemos įprastu būdu. Užsakymą pradėsime vykdyti vos tik pavedimo suma pasieks mūsų sąskaitą.

 

Pristatymas

 

Apsipirkite už 30 Eur ar didesnę sumą ir prekes Jums pristatysime NEMOKAMAI!

Pristatymo būdą galėsite pasirinkti formuodami užsakymą. Prekių pristatymo kaina bus įskaičiuota į bendrą sąskaitos sumą.

Užsakytos prekės Jus pasieks per 1-3 darbo dienas. Savaitgaliais ir nedarbo dienomis atlikti užsakymai pradedami vykdyti pirmąją darbo dieną. Pristatome prekes visoje Lietuvoje, dėl prekių siuntimo į užsienį prašome susisiekti el. paštu info@zoliunamai.lt

Galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo būdų:

 

PREKIŲ PRISTATYMO BŪDAI:

  • Per Lietuvos paštą – standartinė kaina 1.00€. Siunčiame registruota pirmenybe siunta.
  • Į LP Express ir Omniva paštomatus – standartinė kaina 2.00€. Pristatymo laikas 1 – 2 darbo dienos.

§  Pristatymas LP Express kurjeriu – iki Jūsų namų (darbo) durų – standartinė kaina: 3.00€. Jeigu prekės užsakytos ir apmokėtos darbo dienomis iki 12 val., jos išsiunčiamos tą pačią dieną, tuomet jau kitą darbo dieną jos yra pristatomos nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą, iki Jūsų namų arba darbo durų.

 

Grąžinimas ir garantija

 

Herbatint parduotuvėje įsigytos kokybiškos prekės yra negrąžinamos.

Mes įsipareigojame peteikti kokybiškas užsakymą atitinkančias prekes. Jei dėl kokių nors priežasčių Jus pasiekusios prekės yra nekokybiškos arba neatitinka užsakymo, per 3 darbo dienas mes jas pakeisime į kokybiškas arba atitinkančias užsakymą. Tokiu atveju pakartotinis pristatymas Jums nieko nekainuos.  Apie gautą nekokybišką ar užsakymo neatitinkančią prekę prašome pranešti el.paštu info@zoliunamai.lt  

 

Netinkamos kokybės prekė gali būti grąžinama per 14 dienų nuo jos gavimo. Prekės grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Grąžinant prekę būtina laikytis šių sąlygų:

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje (užklijuota dažų pakuotė neturi būti atplėšta);
  • Prekė turi būti nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos;
  • Kartu su preke pateikiamas prekės grąžinimo prašymas bei prekės pirkimo dokumentas (sąskaita-faktūra pridedama siunčiant prekę). Grąžinimo prašyme nurodykite sąskaitą, į kurią pageidaujate gauti grąžinamus pinigus.
  • Grąžinamos prekės siunčiamos adresu: UAB „Žolių namai“, J.Basanavičiaus 16, 03224 Vilnius.
  • Prekes rekomenduojame siųsti registruota siunta.
  • Grąžinus prekę sumokėta suma bus pervesta į Jūsų nurodyta sąskaitą per 2 darbo dienas nuo faktinės prekės gavimo datos.