Kaip dažyti

Dažų ypatybės

Su Herbatint dažais galite pakeisti savo plaukų spalvą (pvz. iš auksinės į pelenų), pašviesinti plaukus iki trijų tonų, suteikti ypatingą atspalvį ir nudažyti žilus plaukus jau pirmo dažymo metu.

 

Norint pašviesinti plaukus

Natūralius rudus ar kaštoninius plaukus galima pašviesinti dviem tonais, o šviesiai kaštoninius ar šviesius plaukus – trimis tonais.

 

Jei Jūsų plaukai buvo šviesinti

Šviesinti plaukai tampa porėti, todėl dažant juos Herbatint gali pakakti palaikyti 30 min. Renkantis spalvą patartina rinktis kiek šviesesnį atspalvį negu pageidaujamas.

 

Cheminiu būdu sušukuoti plaukai

Nedažykite plaukų iš karto po cheminio sušukavimo – rekomenduojama plaukti bent porą savaičių. Dažymo laiką patartina sutrumpinti iki 30 min., o renkantis spalvą – rinktis šviesesnį atspalvį negu pageidaujamas.

 

Jei plaukai buvo dažyti su chna

Chna aptraukia plauką ypatinga plėvele, todėl dažikliai labai sunkiai prasiskverbia į plauko vidų. Dažant antrą ar trečią kartą rezultatas turėtų būti geresnis.

 

Žili plaukai

Jei dažydamos žilus plaukus pasirinksite pelenų (C), auksinę (D), vario (R) ar raudonmedžio (M) spalvą, lygiomis dalimis sumaišykite ją su artima spalva iš natūralių (N) spalvų skalės. Nemaišykite dviejų auksinių spalvų.

 

% žilų plaukų N serijos pigmento kiekis Norimo atspalvio pigmento kiekis
Iki 30 % 20 ml 40 ml
30 – 60 % 30 ml 30 ml
60 – 90 % 40 ml 20 ml

Dėmesio!

Nors dauguma mūsų vartotojų patvirtina, kad Herbatint išties puikiai nudažo žilus plaukus, su metais plaukas tampa atsparesnis dažų pigmentams, todėl kai kas gali pastebėti, kad plaukai, ypač aplink plaukų augimo liniją, nusidažo sunkiau arba visai nenusidažo. Jei taip nutiko ir Jums, išbandykite tokį patarimą: ištepkite dažais plaukų šaknis kaip paprastai, po to paimkite plaukų džiovintuvą ir apie 5 minutes švelniai pašildykite plaukų šaknis; arba ištepę šaknis dažais užsidėkite polietileninę kepurėlę ar apsukite plaukus maistine plėvele ir palaikykite 30 minučių, po to plėvelę nuimkite ir dažų mišiniu ištepkite likusius plaukus.

Dažymas

Sumaišytus Herbatint dažus užtepkite ant sausų neplautų plaukų, palikite 30 – 40 min., gerai išskalaukite, išplaukite su šampūnu, palaikykite užtepusios kaukę ar plaukų struktūrą atkuriantį balzamą ir vėl gerai išskalaukite.

 

Kaip sumaišyti Herbatint pusiau-ilgalaikį mišinį?

Jei nesate tikri, ar pasirinkta spalva tikrai Jums tiks, pasidarykite Herbatint nusiplaunantį mišinį: sumaišykite šampūną ir spalvos ryškiklį lygiomis dalimis, bei pridėkite tokį pat kiekį pigmento, pvz., 10 ml šampūno, 10 ml ryškiklio ir 20 ml pigmento. Patepkite mišiniu išplautus ir rankšluosčiu nusausintus plaukus ir palaikykite 25 minutes. Taip nudažius spalva nusiplaus po 16 – 20 plovimų.

 

Atsargumo priemonės
Ilgalaikiai dažai gali sukelti alerginę reakciją, todėl rekomenduojame atlikti jautrumo testą:

Sumaišykite labai nedidelį ryškiklio ir pigmento kiekį ir patepkite mišiniu vidinę dilbio pusę alkūnės srityje arba nedidelį odos plotelį už ausies.

Užklijuokite pleistru ir palikite 48 valandoms. Stebėkite ar patepimo vietoje oda nerausta ir neperšti.

  • po dažymo plaukus reikia išskalauti ypač kruopščiai, kad neliktų pigmento;
  • vengti sąlyčio su akimis, jei pateko į akis – nedelsiant gausiai skalauti vėsiu vandeniu;
  • nenaudoti produkto blakstienoms ir antakiams dažyti.

 

Kirpėjų paslaptis

Ruošdami dažų mišinį, įmaišykite šaukštelį plaukų struktūrą atkuriančio balzamo.

Pasiduokite šokoladinei nuotaikai!

Jei Jūsų plaukai natūralaus kaštoninio atspalvio, galite juos dar labiau paryškinti – sumaišykite 5N + 5R + 6D ir mėgaukitės karšto šokolado atspalvio plaukais!