Žili plaukai? Jokių problemų!

Žili plaukai? Jokių problemų!

5 auksinės taisyklės kaip tobulai nudažyti žilus plaukus namuose

Atskleidžiame kelias profesionalų paslaptis kaip dažantis namuose išgauti tolygią, natūralią ir sodrią spalvą. Pasinaudokite keliais paprastais ir veiksmingais Herbatint meistro koloristo patarimais:

  • Pirmiausia užtepkite Herbatint mišinį ant tų vietų, kur daugiausia žilų plaukų (dažniausiai tai būna smilkiniai ir plaukų augimo linija virš kaktos) ir tik po to ištepkite visas likusias šaknis. 40 minučių veikimo laiką pradėkite skaičiuoti tik kai visiškai baigėte tepti.
  • Skirkite plaukus kuo plonesnėmis sruogomis. Profesionalų rezultatą pasieksite jei tepsite Herbatint ant plonų sruogų, taip dažai pasiskirstys tolygiai ir neliks praleistų vietų. Sruogų atskyrimui galite panaudoti smailą šepetėlio ar šukų rankeną.
  • Užtepkite storesnį Herbatint sluoksnį ant žilų plaukų ir netrinkite per daug šepetėliu, kad nenustumtumėte dažų į pakraščius. Žili plaukai turi būti gerai apgaubti dažų.
  • Jei ištepus visus plaukus liko dažų mišinio, patepkite juo vietas, kur daugiausia žilų plaukų. Pasibaigus veikimo laikui švelniai pamasažuokite šaknis – taip dažai geriau pasiskirstys ir juos bus lengviau išplauti.
  • Šaknims dažyti rinkitės natūralią N skalės spalvą. N spalvos, lyginant su kitomis raidėmis pažymėtomis spalvomis geriausiai nudažo žilus plaukus. Jei norite kitokio atspalvio, pirmiausia šaknis nudažykite natūraliu (N), o sruogoms natūralią spalvą sumaišykite su norimu atspalviu. Pavyzdžiui, jei norite 7D (auksinės blondinės) atspalvio, šaknims sumaišykite  2/3 7N ir 1/3 7D. Sruogoms ruoškite mišinį pagal atvirkščią proporciją – 2/3 7D ir 1/3 7N. Taip dažant šaknys nusidažys puikiai, o spalva bus ryški.